www.hotel-ubytovani.com
Hotel Pec pod Sněžkou Horizont - Služba na recepci je 24 hodinHotel Pec pod Sněžkou Horizont - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Pec pod Sněžkou Horizont -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Pec pod Sněžkou Horizont - K hotelu přísluší parkovištěHotel Pec pod Sněžkou Horizont - disponuje restauracíHotel Pec pod Sněžkou Horizont - disponuje vinárnouHotel Pec pod Sněžkou Horizont -  je k dispozici připojení na internetHotel Pec pod Sněžkou Horizont -  je k dispozici letní terasaHotel Pec pod Sněžkou Horizont - golfHotel Pec pod Sněžkou Horizont - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Pec pod Sněžkou Horizont - přijímá kreditní karty VISAHotel Pec pod Sněžkou Horizont - tenis -poblíž hoteluHotel Pec pod Sněžkou Horizont - krytý bazén v hotelu.Hotel Pec pod Sněžkou Horizont - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Pec pod Sněžkou Horizont - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Pec pod Sněžkou Horizont - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Pec pod Sněžkou Horizont - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Pec pod Sněžkou Horizont - na pokojích je telefon
 

Hotel Horizont
Velká Pláň 141, Pec pod Sněžkou 54221
Česká Republika
hotel-pec-pod-snezkou-horizont@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
Hotel Horizont ubytování Pec pod Sněžkou Aktuální počasí zataženo
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Horizont - ubytování Pec pod Sněžkou | Vítejte

 
Hotel Pec pod Sněžkou Horizont Čtyřhvězdičkový hotel Horizont se nachází v Krkonoších, v centru malebného horského střediska Pec pod Sněžkou (756 m n.m.), na úpatí nejvyšší hory České republiky Sněžky (1602 m n.m.).

Vedle ubytování v moderně vybavených pokojích nabízí hotel v každém ročním období mnoho doprovodných služeb, skvělou gastronomii, hlídané parkoviště a široké možnosti kulturního i sportovního vyžití včetně rehabilitačního a wellness centra s odborně vyškoleným personálem.

Pec pod Sněžkou ubytování
Hotel Horizont nabízí 132 nově zrekonstruovaných dvoulůžkových pokojů (některé s možností přistýlky) a 3 hotelová apartmá. Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, satelitem, telefonem, fénem, minibarem a trezorem. K ubytování lze využít také 14 rodinných apartmánů v depandanci REGATA*** cca 500 m od hotelu. Kapacita hotelu je dostatečná k pohodlnému ubytování mnoha hostů i pro Vaše firemní akce, konference, semináře.

Hotel v Peci pod Sněžkou Krkonoše Horizont služby
Na recepci Vám poskytnou potřebné informace. K dispozici je směnárna, telefon, fax, kopírování, služba buzení telefonem, objednání taxi, zajišťování výletů, půjčovna společenských her. Hotelová prádelna. Obsazení pokoje (check in) od 14,00 hod, opuštění pokoje (check out) do 11,00 hod. Dětský koutek, kde na děti čeká klouzačka, hrad, domeček, hračky, křídy, pastelky, ...TV animované pohádky každý den. Hotelová prodejna. Využijte také další služby v hotelu jako masáže a rehabilitace. 

Hotel Pec pod Sněžkou ubytování Horizont restaurace
Snídaně a večeře jsou podávány formou bohatých švédských stolů včetně produktů pro diabetiky. Vlastní pečené koláče, zákusky a domácí pečivo. Při přípravě pokrmů jsou používány nejnovější technologie -pomalé studené pečení masa při teplotě 80°C, kdy zůstává šťavnaté, jemné, s vynikající kůrčičkou. Grilování přímo v restauraci, pečený gyros. K večeři množství salátů, čerstvé zeleniny a sezónního ovoce a samozřejmě bezmasé pokrmy pro vegetariány. Několikrát týdně tématicky zaměřený bufet – krkonošská, česká nebo mezinárodní kuchyně, drůbeží speciality apod. 1x týdně máte možnost vyměnit si bufetovou večeři v rámci polopenze za večeři á la carte v Café&Restaurantu nebo Bar restaurantu Panorama - clubu 18, v letních měsících také na terase Bufet v hotelové restauraci.

Hotel ubytování Krkonoše Horizont konferenční šlužby
Hotel Horizont Vám kromě komfortního ubytování nabízí také plné zázemí pro pořádání firemních akcí, kongresu, konference, školení nebo semináře. TV salonek s velkoplošnou obrazovkou, Salonek Vyhlídka, Krakonošův salonek, Café&Restaurant Restaurace, ve všech saloncích je možnost připojení k internetu, WIFI.

Ubytování Pec pod Sněžkou Hotel Horizont Relax
Letní sezóna: pěší turistické trasy, cyklotrasy (i s možností využití cyklobusů) nejen v okolí Pece pod Sněžkou, ale i ve vzdálenějších místech Krkonoš. Vyhlídkové jízdy vláčkem po Peci pod Sněžkou a okolí. Zimní sezóna: sjezdové a běžecké tratě, vyhlídkové jízdy na sněžném skútru, rolbou či na saních tažených koňmi. Bližší informace Vám, na požádání, sdělí recepce hotelu. Nedaleko golfové hřiště Mladé Buky a Nová Amerika u Dvora Králového. Dětská venkovní hřiště v blízkosti hotelu.

Hotel Pec pod Sněžkou ubytování v hotelu Horizont sportcentrum
Sportcentrum nabízí bazén s protiproudem (v letních měsících i venkovní vstup do bazénu s možností slunění) whirlpool sauna s osvěžujícím bazénkem a odpočinkovým prostorem, solárium. Ricochet, squash, stolní tenis a v blízkosti hotelu je kurt s antukovým i umělým povrchem. Fitness: posilovací stroje, veslovací trenažér, rotopedy ... spinning, kuželková dráha. Najdete zde také půjčovnu horských kol, koloběžek, sjezdových a běžeckých lyží a snowboardů (včetně bot, holí a helem), sáněk a ski servis.